POŠTOVNE už OD 2.50 € • POŠTOVNÉ ZDARMA OD 24.99 €  

Urob si zo svojich Samsung Galaxy Watch luxusný doplnok !

Jednou z najlepších funkcií akýchkoľvek smart hodiniek je možnosť ich prispôsobenia a Samsung Galaxy Watch nie je výnimkou. Nielenže si môžeš vybrať zo širokej ponuky pozadí, ale tiež si môžeš ľahko vymeniť svoj remienok

K tomu sme ti odhodlaní s láskou pomôcť ! 🙂

A preto, sme ti zostavili zoznam tých najlepších remienkov pre Samsung Galaxy Watch pre veľkosti 41 mm a 45 mm a ich prislúchajúcich remienkov veľkosti 20 mm a 22 mm. Tak poďme na to.

Ako prvé ti predstavíme naše remienky na Samsung Watch v koženom prevedení.

Remienky na Samsung Galaxy Watch kožené
Remienky na Samsung Galaxy Watch kožené

Tieto remienky Samsung sú vyrobené z kvalitnej kože so sťahovou povrchovou úpravou. Týmto dodávajú už aj tak štýlovým hodinkám luxus. Celkovo je remienok pohodlný a bude ti vyhovovať aj jeho dlhé nosenie, pretože sa dá prispôsobiť na presnú veľkosť tvoje ruky. Môžeš si byť istý, že bol vyrobený v najvyššej kvalite. V našej ponuke ich máme v čiernej, zelenej, modrej, bielej a khaki farbe.

Pre náročných máme kovové remienky na Samsung Galaxy Watch.

Remienky na Samsung Galaxy Watch kovové
Remienky na Samsung Galaxy Watch kovové

Náramky z oceľovej sieťoviny, inak známe aj ako “milánske náramky” sú vďaka svojej jedinečnej konštrukcii mimoriadne štýlové.

Ak dávaš prednosť remienku, ktorý je luxusný a zároveň športový, potom je tento jemne pletený a ohybný sieťovaný remienok práve pre teba. 

Okrem toho, že tento milánsky remienok vyzerá skvele, prináša aj výhody ako napríklad, že je silnejší a odolnejší, najmä v porovnaní s koženými alebo silikónovými remienkami. 

Okrem klasických farieb ako hnedá a modrá ich nájdeš aj v metalických farbách (Gold, Rose Gold a Silver), no absolútnou vychýtávkou je však dúhový kovový remienok, s ktorým skutočne zažiariš. Štýlové a nadčasové remienky, ktoré nikdy nomrzia nemusíš hľadať ďaleko.

Na tretej pozícií máme silikónový remienok pre Samsung Galaxy Watch v nadčasovej tmavomodrej farbe. 

Remienok na Samsung Galaxy Watch Tmavomodrý
Remienok na Samsung Galaxy Watch Tmavomodrý

Ale aj bez ohľadu na to, akú farbu remienka si vyberieš pre hodinky Galaxy Watch, tak tieto remienky skvele doplnia tiež aj iné prevedenia hodiniek ako Mystic Bronze a Mystic Grey. 

Samotný remienok sa teší veľkej obľube hlavne preto, lebo je jemný na dotyk, takže je mimoriadne pohodlný, aj keď hodinky Watch budeš nosiť celý deň. Pretože je remienok športový a výborne funkčný budeš môcť hodinky nosiť aj v posilňovni alebo počas inej náročnej fyzickej aktivity. Ponúkame ti ho v rôznych farebých prevedeniach a špeciálnych edíciach ako Tiger alebo Kiss.

Posledným zaujímavým typom remienka je látkový remienok na Samsung Galaxy Watch. Ten sa stal obľúbený hlavne v poslednej dobe. Aj keď sa to možno nezdá, tak je mimoriadne odolný.

Na foto je vo sviežej farbe Papaya, ktorá pripomíta leto a vždy rozžiari tvoju ruku.

Remienok na Samsung Galaxy Watch látkový Papaya
Remienok na Samsung Galaxy Watch látkový Papaya

Vďaka látkovému prevedeniu a jednoduchej technológii suchého zipsu je ho možné zapnúť na akúkoľvek veľkosť ruky podľa potreby. 

Očarí ťa hlavne vďaka tomu, že je ľahko vymeniteľný, má štýlový dizajn,  jednoducho sa zapína a je kvalitne spracovaný.

U nás ho nájdeš v niekoľkých farebných kombináciách, vďaka čomu ho vždy perfektne doladíš k svojmu outfitu 😉

Samsung Galaxy Watch sú prepracované inteligentné hodinky, ktoré majú sami o sebe atraktívny dizajn. My ho však chceme povýšiť, preto sme ti predstavili zaujímavé druhy remienkov, s ktorými budeš trendy vždy a všade, tak neváhaj a bež k nám nakupovať 🙂

Nakupovať sa u nás oplatí

Získaj 10% zľavu za odber noviniek

Aké jednoduché získať zľavu, však ? Každý týždeň ti prinášame čerstvú dávku nových akcií, najnovších produktov či súťaží.