POŠTOVNE už OD 2.50 € • POŠTOVNÉ ZDARMA OD 24.99 €  

iPhone SE 2020 – slušný nástupca alebo vstupná brána do Apple rodiny?

Spoločnosť Apple v apríli 2020 predstavila nový iPhone SE 2020, ktorý nadväzuje na svojho predchodcu z roku 2016. Aj tento sa totiž považuje za jeden z najdostupnejších s cenou začínajúcou už na $399. 

Na rozdiel od pôvodného zariadenia, ktoré sa podobalo na iPhone 5 je tento iPhone SE 2020 identický s iPhone 7/8.

A čo to pre nás znamená ? Len smelo čítaj ďalej.

Niekoľko zaujímavostí o iPhone SE 2020

Nové SE má 4,7-palcový Retina HD LCD displej s technológiou True Tone, širokouhlé farby, Dolby Vision a HDR10. Rovnako ako zariadenie iPhone 8 má celosklenené telo Gorilla Glass 5. Sklenený displej a sklenené telo sú držané pohromade hliníkovým pásom, ktorý zodpovedá farbe každého iPhone a obsahuje aj malé anténne linky.

iPhone SE 2020
Farebné prevedenie nového iPhone SE 2020

V našom e-shope sme sa ochranu tvojho nového iPhone SE pripravený. Na sklade máme množstvo krytov, obalov a puzdier, z ktorých si vyberieš presne podľa tvojho vkusu. Taktiež ti ponúkame aj kvalitné ochranné temperované sklo, nech tvoj nový smartfón nepokrstíš rovno pavučinou 😉

Na hornom ráme je umiestnená 7-megapixelová kamera a mikrofón smerujúci dopredu, zatiaľ čo spodný rám obsahuje tlačidlo Touch ID Home na biometrickú autentifikáciu založenú na odtlačkoch.

Tento nový model je v súčasnej zostave spoločnosti Apple, jediný ktorý naďalej ponúka funkciu Touch ID over Face ID. Rovnako ako ostatné telefóny používa technológiu Haptic Touch pre rýchle akcie a kontextové ponuky. 

V iPhone SE 2020 je zabudovaný 12-megapixlový zadný fotoaparát s jedným objektívom s clonou f / 1,8. Tento fotoaparát dokáže zaznamenať 4K video rýchlosťou až 60 snímok za sekundu s optickou stabilizáciou obrazu a podporou pomalého a časovo oneskoreného videa. K perfektnému stabilnému videu ti pomôžu aj naše originálne držiaky a popsockety na mobil

Nový SE 2020 je vybavený modernou čipovou technológiou, ktorá obsahuje rovnaký čip A13 Bionic ako iPhone 11. Apple tvrdí, že je to doteraz najrýchlejší čip. 

Batéria zariadenia vydrží až 13 hodín prehrávania videa, 8 hodín prehrávania streamovaného videa a až 40 hodín prehrávania zvuku. 

Smartfón podporuje aj rýchle nabíjanie, čo znamená, že sa dá nabiť na 50% výdrže batérie už za 30 minút. Nabíjanie by ti mohla uľahčiť aj jedna z našich bezdrôtových nabíjačiek. 

Okrem iného sa toto zariadenie vyznačuje odolnosťou proti prachu a vode IP67 čo znamená, že je schopný vydržať hĺbku jeden meter vody na 30 minút. Skutočne oceniteľnou záležitosťou je aj podpora Dual-SIM.

Recenzie vyzerajú sľubne a do značnej miery sú pozitívne, pričom hodnotitelia oceňujú výkon zariadenia a predovšetkým jeho prijateľnú cenu. 

Ešte stále váhaš ? O mobilné príslušenstvo máš určite postarané

Poštovné máš zadarmo, ponúkame ti bezpečnú platbu kartou, zásielky odosielame už v deň objednávky a doručujeme ich do 2 – 3 pracovných dní !!!

Inak spolu s vernostným programom a odberom noviniek získaš aj 10% zľavu.  

Na záver

Predobjednávky sa začali už v piatok 17. apríla a zariadenia začali prichádzať k zákazníkom už v piatok 24. apríla.

Takže neváhaj, objednávaj a kupuj pretože u nás si telefón vybavíš kvalitným obalom, ochranným sklom a spoľahlivým príslušenstvom. 

Tešíme sa na tvoj nákup

Nakupovať sa u nás oplatí

Získaj 10% zľavu za odber noviniek

Aké jednoduché získať zľavu, však ? Každý týždeň ti prinášame čerstvú dávku nových akcií, najnovších produktov či súťaží.