POŠTOVNE už OD 2.50 € • POŠTOVNÉ ZDARMA OD 24.99 €  

Apple Watch remienky – aký typ si vybrať?

Apple Watch patria medzi top inteligentné hodinky a pochvaľujú si ich mnohí, ktorým zdobia zápästie. Predávajú sa v rôznych veľkostiach, pričom tú menšiu veľkosť si vyberajú najčastejšie ženy a väčšiu muži. Apple Watch sú však kompatibilné len s mobilnými zariadeniami od spoločnosti Apple.

Ak už máte svoje Apple Watch, tak určite pozeráte aj po rôznych druhoch remienkov, ktoré sú v ponuke. Neviete, ktorý si vybrať? My vám s tým pomôžeme.

Aký typ remienku si vybrať?

Nie všetky inteligentné hodinky majú možnosť výmeny remienka a to je jednou z výhod, ktoré ponúkajú hodinky Apple Watch. Vzhľadom na to, že tieto hodinky používajú zákazníci takmer neustále, museli sme prispôsobiť aj ponuku remienkov.

V našej ponuke nájdete silikónové, oceľové, kožené či látkové Apple Watch náramky v niekoľkých veľkostiach:

  • 38 mm
  • 40 mm
  • 42 mm
  • 44 mm

Či už hľadáte remienky na Apple Watch 4 alebo Apple Watch 5 remienky, prípadne Apple Watch 6 náramky, budete potešený z našej širokej ponuky zaujímavých remienkov pre každý z modelov Apple Watch.

U nás si môžete vybrať presne taký typ, ktorý sa bude hodiť k akejkoľvek vašej aktivite. Vôbec nezáleží na tom, či chodíte do práce, športujete alebo sa chystáte večer do spoločnosti. Vďaka originálnym remienkom si môžete zobrať svoje Apple Watch kdekoľvek a stále budete in.

Remienky na každodenné nosenie

Na každodenné nosenie sa hodia látkové, silikónové, oceľové ale aj kožené remienky v neutrálnych farbách ako sú čierna, biela, sivá a tmavomodrá. Takýmto výberom určite nič nepokazíte a nemusíte sledovať čo si obliekate.

Športové remienky

Pri športe odporúčame používať najmä športové remienky, ktoré máme v ponuke v rôznych farebných prevedeniach a je len na vás, ktorý sa vám bude najviac páčiť.
Vyrobené sú z kvalitného materiálu ako je silikón a nylon, takže sa nemusíte obávať nejakého mechanického poškodenia.

Silikónové remienky sa vyznačujú vysokou pevnosťou a odolnosťou proti opotrebovaniu a tak sa výborne hodia na športové účely. Doplnené bývajú o štýlové farebné dierky, ktoré zabezpečujú vetranie pokožky nielen počas športových aktivít.

Nylonové remienky priliehajú pohodlne k ruke a zabezpečujú vysokú odolnosť. Vďaka tomu je ich veľmi ťažké roztrhnúť a tento neobvyklý typ materiálu dokonale zafixuje hodinky na ruke.

Elegantné remienky

Ak sa chystáte večer do spoločnosti, určite sa vám budú hodiť oceľové remienky, ktoré sa budú hodiť k vášmu elegantnému outfitu. Medzi najobľúbenejšie patria strieborné oceľové remienky a zlaté oceľové remienky, ktoré dokážete zladiť so šperkami. Na výber máte aj farby ako hnedá, sivá, červená, modrá či v spomenutom zlatom a striebornom prevedení. Takto zladené hodinky sa stávajú dokonalým módnym doplnkom.

Farebné prevedenia remienkov pre ženy

Z našej ponuky si určite vyberú aj ženy ten správny remienok pre svoje Apple Watch. Nájdete u nás rôzne ružové, fialové, dúhové či kvetované farebné prevedenia, ktoré budú pútať pozornosť kamkoľvek pôjdete.

Farebná ponuka remienkov na Apple watch
Farebná ponuka remienkov

Pozor na správnu veľkosť remienka

Ak chcete, aby inteligentné hodinky Apple Watch merali čo najpresnejšie, musíte si vybrať tú správnu veľkosť remienka. V prípade, že je remienok príliš voľný senzory nedokážu snímať vašu srdcovú frekvenciu. Utiahnite ho tak, aby tesne priliehal a bol pre vás pohodlný pri nosení.

Starostlivosť o remienok predlžuje jeho životnosť

Pokyny ako sa starať o remienky nájdete v informáciách o starostlivosti, ktoré sú vždy pribalené k remienku. Najväčší pozor treba dávať na kožené remienky, ktoré sa nemajú namáčať vo vode. Pri čistení utrite kožené časti remienka mäkkou handričkou, ktorá nepúšťa vlákna. Ak je to nevyhnutné, môžete handričku mierne navlhčiť a pred pripevnením na hodinky nechajte usušiť. Kožený remienok nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu, vysokej teplote ani veľkej vlhkosti.

Pre ostatné remienky a spony používajte pri čistení rovnako mäkkú handričku, ktorá nepúšťa vlákna. Ak ste remienok čistili navlhčenou handričkou, tak pred pripevnením remienku k hodinkám použite suchú handričku na jeho usušenie.

Ako správne vymeniť remienok?

Výmena remienka je odlišná, podľa toho, o aký typ ide. V každom prípade však platí, že nič nesmiete robiť na silu. Hodinky si položte prednou stranou nadol na čistý povrch a uvoľnite remienok stlačením tlačidla na zadnej strane. Chvíľu podržte a vysunutím remienok odpojte. Nový remienok zasuňte tak, aby ste počuli cvaknutie.
Týmto spôsobom si viete kedykoľvek vymeniť remienok za iný, ktorý chcete momentálne nosiť.

Ukážka výmeny remienka
Výmena remienka

Nakupovať sa u nás oplatí

Získaj 10% zľavu za odber noviniek

Aké jednoduché získať zľavu, však ? Každý týždeň ti prinášame čerstvú dávku nových akcií, najnovších produktov či súťaží.