POŠTOVNE už OD 2.50 € • POŠTOVNÉ ZDARMA OD 24.99 €  

5 najlepších doplnkov pre tvoj mobil

Mobilné príslušenstvo nie je len o praktickosti, funkčnosti a spoľahlivosti, ale aj o vašom osobitom štýle. Asi každý vlastník mobilného telefónu, vlastní aspoň jeden doplnok k nemu. Aké sú tie najobľúbenejšie doplnky k telefónom?

Obal na mobil

 Kryt na telefón
Kryt na telefón

Väčšina majiteľov mobilného telefónu si vyberá obal na mobil, tak aby chránil svoje zariadenie a zároveň ho odlíšil od ostatných. Praktickosť a štýlový dizajn tohto príslušenstva odôvodňuje prečo je tak populárny. V našej ponuke objavíte rôzne varianty obalov na mobil pre mnoho populárnych modelov mobilných telefónov od Apple iPhone, Huawei, Samsung, Xiaomi, Honor, Lenovo, Sony, HTC či LG.

Štýlové, odolné a spoľahlivé kryty pre telefóny si treba vybrať podľa modelu zariadenia. Sú tu všetky potrebné otvory pre konektory, tlačidlá, presne sledujú všetky ohyby puzdra. Obal na mobil je všeobecne najpoužívanejší doplnok. Nie je sa čo čudovať, keďže vykonáva bezpečnostnú funkciu pre telefón a zdôrazňuje štýl jeho majiteľa.

Popsocket

Popsocket je multifunkčný držiak smartfónu. Umiestňuje sa na zadnú stranu zariadenia ako okrúhla plastová rukoväť, ktorú je možné roztiahnuť a zložiť. Popsocket sa nalepí na zadnú stranu jednoducho a rýchlo.

Popsocket ako stojan na telefón
Popsocket ako stojan na telefón

Popsocket funguje ako rukoväť, držiak a stojan. Narábanie s telefónom je vďaka nemu oveľa pohodlnejšie pri mnohých činnostiach:

  • držanie zariadenia s veľkou uhlopriečkou
  • čítanie elektronickej knihy alebo stránok s rolovaním
  • robenie si selfie;
  • sledovanie videa na výšku aj šírku obrazovky
  • hranie hry

Popsocket navyše môžete využiť napríklad na navinutie kábla od slúchadiel.

Powerbanka

Prenosné externé batérie alebo powerbanky sú univerzálne nabíjačky pre mobilné prístroje:

  • smartphony
  • tablety
  • fotoaparáty a videokamery
  • hudobné prehrávače

Powerbanka umožňuje používať rôzne zariadenia počas cestovania alebo služobných ciest, keď sa nedá použiť zásuvka. Nestane sa preto, že sa vám vybije napríklad mobilný telefón v tú najnevhodnejšiu chvíľu.

Powerbanka na pracovnom stole
Powerbanka na pracovnom stole

Slúchadlá

Obaly na Airpods
Obaly na Airpods

Hudba, audio knihy a komunikácia, to je príklad pre využitie slúchadiel. V súčasnosti ich používa každý užívateľ mobilného telefónu. Slúchadlá si je možné vybrať podľa svojich požiadaviek na dizajn, kvality zvuku, účelu a ďalších technických vlastností.

Ochranné sklo

Obrazovky sú v každom modernom mobilnom telefóne vystavené rôznym mechanickým poškodeniam, často sa na ňom objavujú škrabance alebo dokonca praskliny. Aby ste ju chránili, musíte na obrazovku nalepiť ochranné sklo alebo ochrannú fóliu.

Každý model telefónu má svoj vlastný jedinečný tvar obrazovky, takže ľudia často čelia problému, vybrať najlepšie ochranné sklo pre telefón. Obrovská ponuka ochranných skiel a fólii, ktorú nájdete na našej stránke, vám umožňuje rýchlo si vybrať požadovanú možnosť.

Ochranné sklá
Ochranné sklá

Nakupovať sa u nás oplatí

Získaj 10% zľavu za odber noviniek

Aké jednoduché získať zľavu, však ? Každý týždeň ti prinášame čerstvú dávku nových akcií, najnovších produktov či súťaží.